Past na kuny 102x26x30 cm s pružinovým uzavěrem

PROFESIONÁLNÍ SKLOPEC na kuny HARDY 102 x 26 x 30 cm se zámkem dveří a pružinovým uzavěrem dveří.

Past na kuny 102x26x30 cm s pružinovým uzavěrem.

VÝBAVA ZDARMA

GRANULE ZDARMA

VÁBIDLO NA KUNY ZDARMA

DOPRAVA ZDARMA

1 595 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: SH-102-26-30
Past na kuny 102x26x30 cm s pružinovým uzavěrem
vyrp12 1004 MG 3750a
Akce
ZDARMAZDARMA

Detailní popis produktu

PROFESIONÁLNÍ SKLOPEC na kuny HARDY 102 x 26 x 30 cm se zámkem dveří a pružinovým uzavěrem dveří.

AKCE - DOPRAVA ZDRAMA po celé ČR (doprava zdarma platí při nákupu 1 sklopce)

SKLOPEC 102x26x30 je určen na ulovení kuny, nutrie, kočky a dalších škůdců. Sklopec je plně funkční i při náklonu až 60°  Dveře se nezasekávají a vždy se uzavřou i při extremním sklonu sklopce.

Rozměry 102 x 26 x 30 cm Past je vybavena chráničem ruky a pohodlnou dřevěnou rukojetí. Pasti v provedení "HARDY" jsou výsledkem dlouholetých zkušeností naší firmy specializující se na výrobu pastí a spojují vlastnosti vysoké pevnosti, nízké hmotnosti, vysoké rychlosti a citlivosti. Pasti "HARDY" jsou vyrobeny z dvakrát silnějších materiálů než ostatní pasti výrobců při zachování nízké hmotnosti. naše síťovina je dvakrát silnější než u jiných výrobců. Síla síťě je 3mm a materiál je žárově pozinkován a chráněn proti korozi.

Charakteristickým znakem těchto pastí je jejich konstrukce - konstrukce je vyrobena z tyčí svařených k sobě v každém místě kontaktu. To činí tyto pasti extrémně pevné a zároveň velmi lehké. Uzavírací dvířka jsou také vyrobeny tímto způsobem a jsou 4x pevnější než klasická kovová dvířka, přestože jsou dvakrát lehčí. Důležitou a unikátní vlastností dvířek "HARDY" jsou přídavné pružiny - dvě pro každá dvířka - tyto pružiny dávají pasti 3x vyšší rychlost zavírání než u tradičně uzavřených pastí. Umístění dvou pružin na jedna dvířka způsobí uzavření pasti i pod úhlem 60°.

videonávod jak nastavit sklopec

Lze jej tedy volně umístit v jakémkoli terénu a v jakékoli poloze, i silně nakloněné. Dvířka vyrobené touto technikou mají koeficient odporu 10x nižší než tradiční kovové, což znamená, že se mnohem lépe zavírají např. ve vodě, kde je odpor vysoký. Proto jsou pasti "HARDY" nejlepší pastí i na škůdce žijící ve vodě.

Tyto sklopce jsou vyrobeny ze silných a pevných 3mm tyčí - dvakrát silnější než ostatní a vše je žárově zinkováno. Pasti bez problémů odolají tlaku 100 kg a více. Lehká a pevná konstrukce znamená, že pasti lze spolehlivě maskovat. Pasti "HARDY" mají zavírací zámek, což znamená, že je nelze náhodně otevřít, i když se převrátí vzhůru nohama nebo na bok.

Sklopce 102x26x30 jsou tak konstruované, že je lze otevřít pouze zvenčí. Sklopce 102x26x30 jsou chráněny proti korozi a lze je používat v jakémkoli prostředí včetně vody, stejně jako je umývat a dezinfikovat. Lze je používat 365 dní v roce bez ohledu na počasí. Všechny sklopce 102x26x30 mají inspekční dvířka pro podávání krmení - vše extrémně pevné s velmi pevnou ocelovou svorkou a uzavírací přezkou vyrobenou ze silného drátu. Takové dveře jsou extrémně odolné - prakticky nezničitelné. Díky speciálnímu háčku z nerezové oceli lze bez problémů bezpečně upevnit celé kuře nebo velkou rybu.

Vybavení sklopce ZDARMA

Dostanete granulovanou návnadu (pro všechny lasicovité ale také pro kočky či mývaly a lišky). Návnada je vyrobena z ryb, masa a vajec profesionální německou firmou. Granulát postačí na dlouhou dobu. Má atraktivní vůně a chuť. Může se používat jako návnada. Je trvanlivá i po otevření balení.  Nemrzne a neuschne. Neztrácí vůně a je opravdovou pochoutkou pro zvířata.

Dále získáte silný hák na návnadu (kuře, ryba).

Také získáte ZDARMA rukavice pro minimalizaci vůně člověka, která se bez použití rukavic dostane na sklopec nebo na návnadu.

 rukavice_1

ZDARMA závěs na vajíčka

Přidáváme také závěs na vejce, které je oblíbenou pochoutkou lasicovitých. Pomocí závěsu můžete pověsit vejce tak, že zvíře, které se bude chtít k němu dostat stlačí štítek mechanismu a tím uzavře past. Je to jediný takový závěs, na který můžete aplikovat také tekutiny, např. krev (kterou lasicovité mají velmi rády). Závěs má formu závěsné lžičky. Když ho namontujete obraceně je to háček, např. na maso, rybí hlavu atd.

13Z

ZDARMA kleště na manipulaci s nástrahou

přidáváme speciální kleště, pomocí kterých ideálně chytíte a umístíte v kleci vejce (oblíbená pochoutka kun), klobásu, mršinu nebo jakékoliv krmivo - např. maso, kuřecí stehýnko, chleba, rybu atd.

PAMATUJTE SI ŽE BYSTE SE NEMĚLI ZÁKLADNÍ NÁVNADY DOTÝKAT HOLOU RUKOU - proto se Vám budou kleště velmi hodit.

9eae7d4df0216679b16771b46f1a369a

Ke sklopci ZÍSKÁTE ZDARMA vábidlo na kuny, lišky a vydry k nalákání do sklopců. 

1x Přípravek na vábení zvěře.  Prémiové vábidlo. Vábilo na kuny objem 25 ml.

Pokud chcete ulovit kunu, lasici nebo tchoře, tak ke sklopci doporučujeme VÁBIDLO, které překryje lidský pach na sklopci a škůdce přiláká dovnitř.

Prémiové vábidlo na kuny 25 ml - vnadidlo láká kuny kombinací vůní mořských ryb. Aplikaci vábidla provádějte na návnadu a do okolí sklopce, podstaně tím zvýšíte šanci na ulovení škůdce.

  • Charakteristika vábidla: Přírodní, čistý lososový olej, bez příměsí jiných druhů olejů, s typickou lososovou, jantarovou barvou. Je odvodněný, takže netuhne při nízkých teplotách. Proto je vhodný i pro použití v zimě. Vábidlo má jemný, charakteristický rybí pach. Je ve vysoké krmivářské kvalitě i pro hospodářská zvířata. Jedinečný zdroj nenasycených a vícenenasycených mastných kyselin (tzv. omega kyselin) dokáže kunu bezpečně do sklopce nalákat.
  • Doporučená doba spotřeby od nákupu, v temnu a při teplotě do 12 °C - 12 měsíců.
  • Doporučené dávkování:   cca 30 kapek vábidla na návnadu a do okolí sklopce.     

Pokud ve sklopci vnadíte kupovanými vejci ze supermarketu je velmi těžké kunu ulovit a doporučujeme tato vejce také pokapat vábidlem, aby se překryl pach chemicky umytých vajec.

Kuny tato vůně intenzivně láká a podstatně zvyšuje možnost kunu do sklopce ulovit.

Vábidlo je neškodné k životnímu prostředí.


Doplňkové parametry

Kategorie: Sklopce na KUNY
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 9 kg