Past na kuny - Sklopec na kuny 102x26x26

Kód: S-102-26
Akce
2 hodnocení
1 499 Kč –13 %
102x26x26
1 499 Kč –13 % 1 299 Kč
Skladem

Pozinkovaný sklopec na kunu, kočku, tchoře, lasičku o rozměru 102x26x26 cm. Živolovná past na kuny a další škůdce se dvěma vstupy. Výbava pasti v hodnotě 190 Kč ZDARMA.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pozinkovaná past na kuny se dvěma vstupy  102x26x26 cm - Rychlý a spolehlivý sklopec na kuny 

Ke každé pasti ZDARMA získáte:

Návod, kleště na manipulaci, rukavice, speciální granulovanou návnadu, závěs na návnadu, bodec na tvrdou návnadu- vše v hodnotěc 190 Kč.

Past se dvěma vstupy - všechny díly jsou pozinkované a chráněné proti korozi. Jedná se o strojní velmi přesnou výrobu jednotlivých dílů a částí pastí na kuny. Nášlapný spouštěcí mechanismus pasti je velmi citlivý a je opatřen dvěma háčky pro uchycení návnady - takže její uchycení není viditelné i pro velmi opatrná zvířata.

Návnada jako je maso nebo chleba vypadá, že volně leží na zásobníku. Návnada je však pevně připojena k spouštěcímu mechanismu pasti. Ve chvíli kdy se zvíře dotkne návnady tak spouští pojistku a past škůdce uloví.

Tato past má zámkový systém zamykání dvířek. Ulovené zvíře past neotevře ani v případě, že se převrátí. Ta zůstává trvale uzavřena a zvíře nemá možnost uniknout. Tento systém je 100% spolehlivý a funguje navždy.

Zakoupením pasti na kuny získáváte kvalitní past, se kterou nikdy nebudete muset utrácet další peníze za nákup jiného zařízení na ulovení kuny.

Veškeré námi dodávané pasti na kuny jsou vybaveny krytem rukojetí, takže se nemusíte obávat, že Vás ulovené zvíře pokouše nebo poškrábe během přepravy a manipulace.

 

Ke každé pasti přidáváme tyto praktické pomůcky pro lov kun ZDARMA:

Dostanete granulovanou návnadu (pro všechny lasicovité ale také pro kočky či mývaly a lišky). Návnada je vyrobena z ryb, masa a vajec profesionální německou firmou. Granulát postačí na dlouhou dobu. Má atraktivní vůně a chuť. Může se používat jako návnada. Je trvanlivá i po otevření balení. Její vůně se podobá vůni návnady na očkování lišek proti vzteklině! Zabalená do uzavírané sklenice s měřítkem. Nemrzne a neuschne. Neztrácí vůně a je opravdovou pochoutkou pro zvířata. Sklenice postačí na více než desetinásobnou aplikaci. Není nic lepší na trhu.

 

Dále získáte ZDARMA rukavice pro minimalizaci vůně člověka, která se bez použití rukavic dostane na sklopec nebo na návnadu.

rukavice_1

ZDARMA

přidáváme také závěs na vejce, které je oblíbenou pochoutkou lasicovitých. Pomocí závěsu můžete pověsit vejce tak, že zvíře, které se bude chtít k němu dostat stlačí štítek mechanismu a tím uzavře past. Je to jediný takový závěs, na který můžete aplikovat také tekutiny, např. krev (kterou lasicovité mají velmi rády). Závěs má formu závěsné lžičky. Když ho namontujete obraceně je to háček, např. na maso, rybí hlavu atd.

 

13Z

ZDARMA

přidáváme speciální kleště, pomocí kterých ideálně chytíte a umístíte v kleci vejce (oblíbená pochoutka kun), klobásu, mršinu nebo jakékoliv krmivo - např. maso, kuřecí stehýnko, chleba, rybu atd.

PAMATUJTE SI ŽE BYSTE SE NEMĚLI ZÁKLADNÍ NÁVNADY DOTÝKAT HOLOU RUKOU - proto se Vám budou kleště velmi hodit. Jen u nás originální kleště.

9eae7d4df0216679b16771b46f1a369a

 

Zdarma získáte i bodec na tvrdou návnadu nebo uzeniny.

 

12Z


Návod k použití - pro past s jedním nebo dvěma vstupy

1. Nejprve zkontrolujte výbavu pasti – Výbava obsahuje: 1x kleště na návnadu, 1x závěs na návnadu, 1x granulovanou návnadu, 1x rukavice pro manipulaci se sklopcem, 1x bodec na tvrdou nástrahu, 1x past na myši.


2. Je důležité, aby lidský pach byl na pasti co nejméně – v opačném případě budou škůdci pasti vyhýbat i několik měsíců. Pro překrytí lidského pachu je možné využít i vnadidla, na kuny nebo lišky, která škůdce přitahují.


3. Past zbavte zajišťovacích plastových sponek – odstřihněte je nůžkami a nyní je připravena k použití.


4. Závěs na návnadu nastražte nad nášlapnou plochu. Na nášlapnou spouštěcí plochu můžete umístit i další návnadu.


5. Při manipulaci s pastí na kuny používejte rukavice a kleště, omezíte tím riziko, že škůdce bude cítit lidský pach.


6. Postup nastražení pasti: nejprve zvedněte dvířka pasti a držte je zdvižená a zajistěte je zobáčkem spouštěcího táhla. V případě pasti na kuny se dvěma vstupy postupujte stejně na obou stranách. Když máte dvířka podepřena zobáčkem táhla, tak druhý konec táhla zapřete o páku, která vychází z nášlapné plochy. Tím máte past na kunu zajištěnou a připravenou k lovu škodné.


7. Nyní můžete umístit dle výše popsaného postupu návnadu. Past na kunu doporučujeme zamaskovat, aby vypadala v prostředí přirozeně – například jako tunel kudy škůdce bude bez obav procházet, k maskování může posloužit smrkové nebo borové chvojí. Při zakrývání pasti dejte pozor, aby nedošlo k zablokování spouštěcího mechanismu!


8. Jako návnadu použijte dodané granule, které dejte do závěsu, na nášlapnou plochu a několik granulí dejte i kolem pasti, aby škůdce mohl ochutnat a ztratil ostražitost. Použijte vnadidlo na kuny nebo lišky a past na kuny zlehka postříkejte nebo potřete hadříkem – dojde tím k překrytí lidského pachu. Na kuny doporučujeme použít i vajíčka – nejlépe domácí,, která nejsou omytá a chemicky ošetřená jako ta z obchodu. Vynikající nástrahou je makrela – zavěste hlavu makrely na závěs nebo ji připevněte na nášlapnou plochu. Do pasti a jejího okolí nastražte několik druhů návnad najednou – podstatně tím zvýšíte šance na ulovení škůdce již v prvních dnech.


9. Po ulovení by měl být škůdce vypuštěn do volné přírody a mělo by s ním být zacházeno důstojným způsobem.

Další způsoby nastažení návnady

tuhá návnada na nášlapné ploše

vnadění vajíčky

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Sklopce na KUNY
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 8 kg